logo7

نورومپ یا نقشه ذهنی مشتری چیست ؟

نورومارکتینگ یکی از جدیدترین روشهای مؤثر در جهت بهبود نتایج فروش و تبلیغات با استفاده از کشفیات علوم عصبی می باشد. با کمک شناسایی نقشه ذهنی مغز و عوامل تاثیرگذار بر تصمیم گیری خرید و شناخت شناخت نحوه تفكر مشتريان و تمايلات دروني و ناخوداگاه آنها در مسير خريد می توانید مشتریان بیشتری را جذب و متقاعد کرده و فروش بهتری داشته باشید. اصول نورومارکتینگ به شما کمک می کند پیام خود را بر نیاز مشتری متمرکز کرده ، و ارزش محصولات خود را به مشتری ثابت کنید و پیامی تاثیرگذار به مغز تصمیم گیرنده مشتری ارسال نمایید.

MAPmap

5 منطقه NeuroMap

مدل NeuroMap  از پنج ناحیه تشکیل شده است، که هر کدام بینش و درکی  ارزشمند نسبت به عوامل موثر در متقاعد کردن افراد، ارائه میدهند و نشان می دهد که چگونه می توانیم مسیر «دکمه خرید» را در مغز مشتری خود پیدا کنیم

3-brain-neurozhin

سه لایه فعال در مغز


برای آگاهی از نقشه ی ذهنی مشتریان (نورومپ) در ابتدا لازم است درکی صحیح نسبت به شناخت ساختار مغز انسان داشته باشیم . ممکن است شما مغز انسان را یک ارگان واحد تصور کنید اما از لحاظ فیزیولوژیکی ، مغز در واقع در 3 لایه جداگانه سازماندهی شده است که به عنوان ارگان های جداگانه با ساختارهای مختلف سلولی و عملکرد های مختلف عمل می کنند. بسیار مهم است که بدانیم هر یک از این بخش ها چگونه در تصمیم گیری خرید تاثیر میگذارند و مهمتر از همه ، چه بخشي از مغز تصميم گيرنده واقعي است.

six-simulti-neurozhin

محرک های شش گانه


قسمت ابتدایی مغز انسان "مغز قدیمی" نامیده می شود. و اگرچه وظیفه ی کنترل فعالیت های حفظ بقا مانند تنفس، هضم، ضربان قلب و غیره را کنترل می کند، ولی به عنوان نوعی تحریک کننده در تصمیم گیری ها ، نقش بسیار مهمی ایفا میکند . اگر یاد بگیرید که چگونه از این محرک ها به عنوان یک زبان ویژه برای تاثیر تصمیم گیری خرید مشتریان خود استفاده کنید، سود زیادی میبرید

4steps-neurozhin

چهار مرحله ی کلیدی


این بخش از NeuroMap هسته اصلی روند شناسایی نقشه ذهنی مشتریان است. گروه تخصصی نوروژین با یک روند ثابت و ساده 4 مرحله ای به شما کمک می کند بصورتی موثر بر مغز مشتری خود تاثیر گذار بگذارید . با پیروی از این 4 مرحله، شما یک پیام قدرتمند ایجاد کرده و ارائه می دهید که باعث تصمیم گیری در کوتاهترین زمان ممکن میشود

6-message-block-neurozhin

شش بلاک پیامی قوی


در نوروژین برای دستیابی به مغز قدیمی که مهمترین نقش در تصمیم گیری را دارد ، پیام های منحصر به فرد را بر اساس 6 بلوک پیام که مغز قدیمی مشتریان شما را هدف قرار داده است دسته بندی کرده ایم . یاد بگیرید چگونه از این بلوک های پیام های ساده استفاده کنید تا پیام های قوی و موثر، برای مخاطبان خود ایجاد کنید.

7-message-neurozhin

7 پیام تقویت کننده


متخصصین نوروژین به شما کمک میکنند تا بدانید چگونه با استفاده از هفت تکنیک ، که باعث افزایش پاسخ مغز قدیمی (Reptilian ) به پیام شما می شود ، میتوانید تاثیر هر بلوک پیام را افزایش دهید.

فارسی سازی و توسعه توسط آلتمیست تم.

 تمام حقوق این سایت متعلق به نوروژین می باشد .

نقل مطالب نوروژین به هر شیوه و با هر عنوان، تخلف محسوب شده و متخلفین بر اساس قوانین جاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.

تحت نظارت و فعالیت

آزانس دیجیتال مارکتینگ گیسو